Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Type your slogan here
Narzędzia osobiste
Zaloguj
This is SunRain Plone Theme
Jesteś w: Start Aktualności i wydarzenia

Aktualności i wydarzenia

Nowości w serwisie

Zimowisko Linuksowe 2013

Trójmiejska Grupa Użytkowników Linuksa (TLUG) po raz kolejny organizuje już sprawdzoną imprezę - Zimowisko Linuksowe w Pucku. PLUG dołączył do groną sponsorów i patronów medialnych.

Czytaj dalej...

PLUG na Woodstock - potrzebna pomoc

W tym roku organizacje FWiOO, OSM PL, Wikimedia PL, FreeLab, Warszawski Hackerspace oraz PLUG przygotowują „Stoisko Wolnościowe” na koncercie Woodstock, którego organizatorem jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Czytaj dalej...

PLUG obejmuje patronatem Noc informatyka

Noc informatyka to cykliczne nieformalne spotkanie zapaleńców IT. W odróżnieniu od klasycznych konferencji naukowych format ten łamie barierę pomiędzy prelegentem a uczestnikiem. Daje szansę na bliższy kontakt i podjęcie „równej” dyskusji na wybrane tematy.

Czytaj dalej...

I Otwarty Kongres FLOSS - nauka i otwartość

Serdecznie zapraszamy na I Otwarty Kongres FLOSS, który odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2012 na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu.

Czytaj dalej...

9 Sesja Linuksowa objęta patronatem PLUG

Polska Grupa Użytkowników Linuxa - PLUG objęła honorowym patronatem konferencję "9 Sesja Linuksowa". Konferencja ta odbędzie się 21-22 kwietnia 2012 na Politechnice Wrocławskiej.

Czytaj dalej...

Konferencja "Edukacja w wersji Open – wyzwania dla nowoczesnej szkoły" objęta patronatem PLUG

Polska Grupa Użytkowników Linuxa - PLUG objęła honorowym patronatem Konferencję "Edukacja w wersji Open – wyzwania dla nowoczesnej szkoły", która odbędzie się 20 kwietnia 2012 w Zespole Szkolnym w Cegłowie (woj. mazowieckie).

Czytaj dalej...

Document Freedom Day w Polsce

Informacje na temat polskiej edycji Document Freedom Day

Czytaj dalej...

Uruchomiliśmy testowo nową stronę PLUG

Pracujemy intensywnie nad nową, odświeżoną stroną Polskiej Grupy Użytkowników Linuksa. Jeszcze wiele zmian nastąpi w najbliższych tygodniach, więc można spodziewać się różnego rodzaju utrudnień.

Czytaj dalej...

« Kwiecień 2018 »
Kwiecień
PnWtŚrCzPtSbNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30