Regulamin Pingwinariów

Q 1. Jestem niepełnoletni, czy mogę brać udział w Pingwinariach?

A 1. Niepełnoleni uczestnik Pingwinariów musi przebywać pod opieką pełnoletniego uczestnika. Wypełniając formularz rejestracyjny proszę podać nicka opiekuna. Opiekun odpowiada za złamane ręce, nogi, stłuczoną szybę i inne wybryki podopiecznego.

Q 2. Kto będzie moją pingwinariową mamusią?

A 2. Nie proś o to zarządu PLUG-a ani innych organizatorów. Oni mają wystarczająco dużo na głowie i nie będą mogli z czystym sumieniem wziąć odpowiedzialności za ciebie i czuwać, czy nie dzieje ci się.

Q 3. Nie mogę żyć bez mojej kobiety/mężczyzny, chcę być z nią/nim na Pingwinariach

A 3. No i bardzo dobrze, że chcesz, ale nie przewidujemy instytucji Osoby Towarzyszącej. Środowisko linuksowe będzie ci wdzięczne, że nawracasz swojego partnera na Linuxa. Niech uczestniczy w Pingwinariach jak każdy uczestnik. Pamiętaj, Pingwinaria to nie romantyczne wczasy pod gruszą, tylko zlot linuksowców.

Q 4. Ukra^W zawieruszyłem ręcznik/poduszkę/szklankę/cokolwiek z pokoju. Co mi zrobicie?

A 4. Obciążymy cały twój pokój. Współtowarzysze zapewne będą cię miło wspominać, a następnym razem przy wyjeździe dokładnie sprawdzimy stan Twojego pokoju.

Q 5. Jestem wegacosiem.

A 5. No i dobrze, każdy ma prawo do swoich preferencji żywieniowych. Nie zapomnij zaznaczyć tego w formularzu. Pamiętaj też o wyraźnym i jasnym określeniu, jeżeli jesteś na coś uczulony, coś Ci szkodzi lub czegoś (z różnych powodów) jeść Ci nie wolno.

Q 6. Dlaczego nocleg w pokoju 1-osobowym jest taki drogi?

A 6. Priorytetem dla nas jest możliwie niska cena dla zwykłych uczestników. Zakładamy, że osoby wymagające dla siebie pokoju jednoosobowego są w stanie za niego więcej zapłacić, szczególnie że takich pokoi jest bardzo mało i co roku ich brakuje, więc na ogół musimy kanibalizować pokoje dwuosobowe na jednoosobowe.

Q 7. Czy mogę nocować w innym ośrodku?

A 7. Nie. W cenach noclegów są ukryte na przykład koszty sal wykładowych, preferencyjnych warunków dla prelegentów itp. Jest to również wymóg hotelu.

Q 8. Czy jeśli zarejestruję się dnia XX, to będą mnie obowiązywały ceny z dnia XX?

A 8. O cenie uczestnictwa nie decyduje data zapisu, ale data wpłaty pełnej należności za Pingwinaria (akredytacja i noclegi z wyżywieniem).

Q 9. Jestem zapisany od czwartku, ale chcę przyjechać w środę. Wysłałem Wam w tym celu SMS-a i nagrałem się Wam na sekretarkę. Można tak, prawda?

A 9. Nie, nie można. Jeśli zmieniasz zamiary, zmień to w formce oraz napisz o tym na pingwinaria-małpa-linux.org.pl, zwłaszcza jeśli robisz po zapłacie lub po otrzymaniu proformy.

Strona główna
 
Pingwinaria 2011
Agenda
Ceny uczestnictwa
Numer konta
Wpłaty
Lista uczestników
Wspólna podróż
Regulamin
Chcesz fakturę VAT

nick: 
hasło: 
nowe konto
Nie pamiętam hasła

Ostatnia aktualizacja: 2011-02-01 16:30