Rejestracja

Jak mamy Cię nazywać? Wpisz tutaj swoje imię i nazwisko. To nie musi być imię oficjalne. Przykład: Jan Nowak, ale także Jasio Nowak.

To nie jest to samo co nick. Jeśli chcesz zapisać się do PLUG lub pojechać na Pingwinaria, to oczywiście poprosimy Cię później o dane oficjalne, na razie wpisz po prostu jak chcesz, żeby Cię nazywać.

Przy okazji, niezależnie od tego co napisaliśmy powyżej, wpisanie prawdziwego imienia i nazwiska jest dobrym pomysłem

Imię i nazwisko:

Potrzebujemy jeszcze adresu email. Nie będziemy go wykorzystywać do niczego innego poza sprawami technicznymi. W szczególności, nie będziesz dostawać żadnych powiadomień, ani spamów... no, przynajmniej nie od nas.

Jeśli nie masz emaila, napisz NIE MAM, jeśli nie chcesz go podawać, to napisz NIE PODAM. Nie podanie emaila spowoduje, że funkcjonalność twojego konta będzie mocno ograniczona, niemniej konto będzie się dało używać

Email:

Zgódź na przetwarzanie danych, albo idź sobie. Jeśli się nie zgadzasz na przetwarzanie swoich danych osobowych, no nie możemy Cię przetworzyć na Zarejestrowanego Człowieka. W każdej chwili możesz swoje dane wykasować albo poprawić.

Zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych?

Podaj 2 razy hasło i postaraj się nie zapomnieć :-) Zwłaszcza, jeśli masz ochotę nie podać kontaktu. Jeśli zgubisz hasło, wyślemy Ci nowe emailem. jeśli nie podasz emaila, nic Ci nie pomoże, nie używane konto bez emaila wygasa po około 2-3 miesiącach.

Hasło:
Powtórz hasło:

Teraz sprawdzimy email i potem przystąpimy do dalszych, ekscytujących czynności.

Strona główna PLUG